'
Читаєте зараз
На депутата Київської міської ради Сергія Гусовського скоїли напад у холі КМДА

На депутата Київської міської ради Сергія Гусовського скоїли напад у холі КМДА

Сергій Сурепін

4 жовтня о 10:10 ранку у холі Київської міської державної адміністрації був скоєний напад на Сергія Гусовського, депутата Київської міської ради, який до цього входив до «Об’єднання «Самопоміч». Про напад повідомив креативний директор ПеремогаSpace Павло Калюк.

Наразі відомо, що Гусовського доправили до лікарні. У нього хімічний опік ока. Гусовського облили зеленкою та закидали яйцями. Цю інформацію підтвердив громадський активіст Василь Сегін, який також є помічником народного депутата України Остапа Єднака та членом партії «Сила Людей».

Нападники перебувають у Шевченківському райвідділу поліції. За словами прес-секретаря депутата Гусовського Володимира Анфімова, це може бути пов’язано з запланованим голосуванням за розірвання інвестиційного договору.

Представник Нацкорпусу Микита Макєєв заявив, що їхня організація не має стосунку до цього інциденту. За словами кореспондентки «Громадського», у Макєєва руки та одяг були в зеленці та яйцях. Також він додав, що напад скоїли «невідомі патріоти».

Подробиці уточнюються.

Читати більше новин в Telegram

Гусовського виключили із «Самопомочі» у вересні цього року. Причина – «завдання значної шкоди репутації політичної сили». У партії повідомили, що депутат підтримав рішення Київської міської ради щодо виділення родичам його колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок складає понад 1,4 га.

Своє виключення із «Самопомочі» Гусовський пояснив наближенням виборів. Він вважає, що причиною такого рішення став страх керівництва партії на початку виборчих перегонів: «Виключення з партії чотирьох членів фракції «Об’єднання «Самопоміч»-Київ та ультиматум, висунутий іншим членам фракції, є нічим іншим, ніж спробою розправи з незручною київською командою». За його словами, два останні роки депутати намагалися встановити ефективні стосунки між командами Києва і Львова: «На початку виборчих перегонів острах керівництва партії щодо київської команди став причиною рішення, яке було прийнято виконкомом партії».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій