'
Читаєте зараз
На кладовищі Севастополя знайшли бюст Януковича-молодшого

На кладовищі Севастополя знайшли бюст Януковича-молодшого

Сергій Сурепін

У місті Севастополі (Крим) знайшли надгробний пам’ятник синові екс-президента України Віктора Януковича Віктору Януковичу-молодшому, повідомляє «Крим.Реалії». Бюст знаходиться на Братському військовому кладовищі.

Photo: wikipedia.org

На невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті (16.07.1981 – 20.03.2015) молодшого сина колишнього президента України. На пам’ятнику написано Віктор Вікторович Янукович. Над ним, на арці, – цитата з Євангелія від Йоана: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Територія біля могили огороджена кам’яним парканом. На ній встановлена ​​лава, покрита деревом, і два кам’яних столика, висаджена молода сосна.

Нагадаємо, що син Януковича загинув 20 березня 2015 року в РФ, на озері Байклал, за 200 метрів від берега острова Ольхон. Тоді під лід провалився автомобіль Volkswagen. Яукович-молодший загинув, а 5 пасажирів автомобіля врятувалися. 23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська в Сімферополь, а потім у Севастополь, де поховали на Братському кладовищі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій