'
Читаєте зараз
На Львівщині заборонили публічне використання російськомовного культурного продукту

На Львівщині заборонили публічне використання російськомовного культурного продукту

Сергій Сурепін

Львівська облрада ввела мораторій на використання російськомовного культурного продукту, повідомляє «Львівський портал». Разом із цим депутати доручили створити групу, яка буде роз’яснювати важливість мораторію.

За це рішення проголосували 57 депутатів. Мораторій буде діяти до моменту повного припинення окупації території України. Також депутати доручили Львівській ОДА створити робочу групу, яка буде вести «систематичну роз’яснювальну роботу» для фізичних і юридичних осіб про важливість заборони. Разом з цим облрада рекомендувала місцевій владі в області прийняти подібні рішення щодо введення мораторію.

Дане рішення прийняли «з метою уникнення ескалації напруги в суспільстві та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі; задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації; беручи до уваги численні звернення патріотичних та ветеранських громадських організацій».

Нагадаємо, у 2016 році Львівська облрада заборонила співакам та естрадним виконавцям, які гастролювали на території РФ, виступати в регіоні. Також депутати заборонили виступати артистам, у яких були концерти в Криму, який перебуває під владою РФ, та на території Донбасу, яка захоплена «ДНР/ЛНР».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій