Читаєте зараз
На місці ДТП із Зайцевою. Слугу народу Олександра Куницького спіймали на порушенні ПДР

На місці ДТП із Зайцевою. Слугу народу Олександра Куницького спіймали на порушенні ПДР

Markiian Oliiarnyk
Олександр Куницький
  • Народного депутата Олександра Куницького зупинила поліція.
  • Це сталося на тому ж перехресті у Харкові, де у 2017 році була ДТП за участю Олени Зайцевої.
  • Куницький був за кермом Porsche, якого в його декларації немає.

В центрі Харкова 22 листопада патрульна поліція зупинила і виписала протокол за порушення правил дорожнього руху народному депутату від «Слуги народу» Олександру Куницькому. Іронічно, що при цьому парламентар поспішав на нараду щодо посилення відповідальності за порушення ПДР.

Заборона розповідає, за яке саме порушення зупинили слугу народу та про те, що начальник обласного СБУ Роман Дудін вимагає виключити Куницького з комітету Верховної Ради.


На депутата Куницького склали протокол

В центрі Харкова 22 листопада 2021 року патрульні зупинили автомобіль Porsche Panamera за порушення водієм правил дорожнього руху. Водієм виявився народний депутат з партії «Слуги народу» Олександр Куницький. В його декларації вказано лише дві автівки — Nissan Leaf та BMW i3, а от Porsche немає.

За словами речника Нацполіції Харківщини Дмитра Гайдука, причиною зупинки Куницького стало порушення ним рядності та вимог дорожнього знаку. Депутат заявив патрульному, що дуже поспішає, тож підписав протокол і поїхав.

Ввечері 22 листопада до управління поліції за матеріалами про підозру у скоєнні адмінпорушення прийшов не сам Куницький, а його адвокат. Патрульний йому пояснив, що Куницький підозрюється в скоєнні адміністративного правопорушення, санкція якого передбачає штраф у 340 гривень.

Читати більше новин в Telegram

Куницького хочуть виключити з комітету ВР

Патрульні зупинили Куницького в Харкові на тому ж перехресті, де у жовтні 2017 року сталося сумнозвісне ДТП за участі Олени Зайцевої, внаслідок якого загинуло шість людей. Як виявилося, Куницький поспішав на виїзне засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності, членом якого він є. На цьому засіданні депутати якраз розглядали чотири законопроєкти щодо посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Вже 23 листопада начальник харківського обласного управління Служби безпеки України Роман Дудін закликав депутатів виключити Куницького з парламентського комітету. «Він порушив правила дорожнього руху саме на тому перехресті, де відбулося ДТП із Зайцевою. Як на мене, це вже верх цинізму. Як звичайний виборець я звертаюся, щоб розглянути перебування зазначеної особи в зазначеному комітеті. Здається, що людина, яка постійно порушує правила дорожнього руху, не може розповідати правоохоронцям про те, як вони мають боротися саме з такими порушниками», — цитує Дудіна «Суспільне».

Раніше Заборона розповідала, як в жовтні 2021 року в Харкові на тому ж перехресті, де сталося ДТП за участі Зайцевої, 16-річний водій намагався проскочити на червоне світло і спричинив смертельну аварію. 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій