'
Читаєте зараз
На «Миронівському хлібопродукті» стежать за емоціями працівників та звільняють нещасних

На «Миронівському хлібопродукті» стежать за емоціями працівників та звільняють нещасних

Сергій Сурепін

Один з найбільших агрохолдингів України «Миронівський хлібопродукт» почав стежити за емоціями працівників. Це зробили для того, щоб підвищити продуктивність праці. Таку заяву зробив голова правління компанії Юрій Косюк, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми моніторимо емоції. Усі перебувають під камерами. За 70 пунктами відкалібровуємо емоції. Спостерігаємо за щасливими та нещасними», — розповів Косюк на V форумі «Диригенти змін». Косюк зазначив, що щасливі люди більш високопродуктивні (так доводять дослідження). За його словами, з нещасними тісно працюють психологи та співробітники HR, намагаючись щось їм запропонувати для виправлення ситуації. Але якщо зміни не відбуваються, цих людей замінюють.

Одного разу камера за півроку показала, що співробітник товстішає. Він працював на досить високій позиції, а збільшення ваги, за словами голови правління, переважно пов’язано з лінню. У спілкуванні цей співробітник зізнався, що щастя для нього — «поїсти, і все», а отже він демотивований і обіймає посаду, на якій інша людина може домогтися набагато більшого. Іншого співробітника, який займав свою позицію близько 6-7 років, перевели на посаду, де він став «літати», а його колишні підлеглі, яких він міг «отруїти», також підбадьорилися, навів інший приклад Косюк.

Нагадаємо, підприємство «Вінницька птахофабрика», яке входить в структуру агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», в 2018 році отримало 812 млн грн державних дотацій. За підсумками 2017 року холдинг «МХП» Юрія Косюка отримав 230 мільйонів доларів чистого прибутку, що в 3,3 рази більше, ніж роком раніше.

За день до перерахування грошей МХП Кабмін Володимира Гройсмана вніс зміни до постанови, якими збільшив дотації найбільшим агрохолдингам в 2018 році ще на 500 млн грн — до 1,7 млрд грн. Всього на програми підтримки аграрного сектора в 2018 році в бюджеті передбачено 6,3 мільярда гривень. Але з цієї суми фермери змогли отримати мізерну суму — всього 2%.

Читати більше новин в Telegram

Миронівський хлібопродукт (МХП) — найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій