Читаєте зараз
На Тисі хочуть створити річковий порт: що за ідея та чи можливо її втілити

На Тисі хочуть створити річковий порт: що за ідея та чи можливо її втілити

Ilona Kivva
Автор:

Держпідприємство «Адміністрація річкових портів України» попросило земельну ділянку в Закарпатської обласної військової адміністрації. АМПУ планує побудувати річковий порт на березі Тиси, повідомляє Закарпатська ОВА.

Це має бути порт з мультимодальним терміналом, каже перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький. Йдеться про виробничо-перевантажувальний комплекс, який використовують для переміщення та зберігання вантажів. Він може бути розташований також на залізничних станціях та в аеропортах.

Перспективи реалізації проєкту обговорили не лише з представниками профільних департаментів ОВА, але і з фахівцями басейнового управління водних ресурсів Тиси та прикордонниками. Очікується, що порт дозволить організувати міжнародні перевезення річкою із виходом до більших судноплавних водойм.

«Річковий порт та мультимодальний термінал стануть першими об’єктами такого типу в межах Закарпаття. Його важливість для міжнародних перевезень для країни та нашого краю зокрема важко переоцінити», – зауважив Мирослав Білецький.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій