'
Читаєте зараз
На випадок війни з РФ: в армії Німеччини з’явиться новий рід сил

На випадок війни з РФ: в армії Німеччини з’явиться новий рід сил

Ilona Kivva
Автор:

Міноборони Німеччини переглядає структуру Бундесверу, щоб зробити військо максимально готовим до ймовірних збройних конфліктів, заявив очільник оборонного відомства країни Борис Пісторіус.

Так, у окремий рід сил відокремлять кібернетичні та інформаційні війська. Поки у армії Німеччини три роди військ: сухопутні сили, військово-морський флот, авіаційні. Кіберпідрозділ відповідатиме за радіоелектронну боротьбу, кібероперації, розвідку та захист інформаційної інфраструктури.

Також буде реорганізовано командування Бундесверу — за допомогою територіального та оперативного буде створено єдине центральне командування.

Реструктуризація армії Німеччини. Інфографіка: Бундесвер

Крім цього, до складу армії Німеччини увійдуть Сили внутрішньої безпеки. А от військово-повітряні сили самостійно стежитимуть за станом своїх літаків — цю функцію раніше виконувало Міністерство оборони.

«Збройні сили постійно звільняються від завдань, які поділяють Бундесвер, які так само легко можуть взяти на себе цивільні службовці. Бундесвер в цілому повинен бути узгоджений з Альянсом і оборонною ситуацією. Це означає, що військова адміністрація також повинна підготуватися до можливості оборони. Збройні сили та військова адміністрація повинні тісніше співпрацювати, особливо в кадровій, матеріальній та інфраструктурній сферах. Бо, незважаючи на нинішню політичну дискусію щодо можливого відновлення обов’язкової військової служби, система заміни військових повинна бути готова на випадок оборони», — заявив Борис Пісторіус.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій