'
Читаєте зараз
На YouTube зникнуть дизлайки. Не зовсім, просто ви перестанете бачити їхню кількість

На YouTube зникнуть дизлайки. Не зовсім, просто ви перестанете бачити їхню кількість

Yevhen Koziarin
YouTube
  • Кнопка «Не подобається» нікуди не зникне.
  • Автори відео зможуть побачити кількість дизлайків.
  • У YouTube заявили, що це допоможе захистити блогерів.

У відеохостингу YouTube оголосили, що з 10 листопада 2021 року поступово припинять показувати кількість дизлайків під відео. Саму кнопку «Не подобається» прибирати не планують, але інформацію про кількість дизлайків з часом зможуть бачити лише автори відео.

Заборона розповідає про нововведення YouTube та причину такої політики.


Дизлайки тепер бачитимуть тільки автори відео на YouTube

У компанії повідомили, що рішення про приватність дизлайків прийняли за підсумками експерименту, в якому під відео не показувалась кількість негативних реакцій.

Під час нього перевіряли, чи впливає відображення лічильника (лайки та дизлайки) на загальну кількість дизлайків — учасники експерименту могли натиснути на кнопку «Не подобається», але не бачили скільки людей зробило так само. 

«Грунтуючись на тому, що ми дізналися, ми робимо інформацію про кількість дизлайків приватною на YouTube, але кнопка «Не подобається» нікуди не зникне», — пояснили у компанії.

Читати більше новин в Telegram

В YouTube додали, що блогери зможуть дивитись кількість дизлайків у творчій студії авторів, щоб зрозуміти, як працює контент.

Захист авторів від переслідування

Представники платформи заявили, що через приховування дизлайків хочуть захистити нових авторів. «Ми хочемо створити інклюзивне та шанобливе середовище, де у авторів буде можливість досягти успіху та почуватися в безпеці. Це лише один із кроків, які ми робимо, щоб захищати авторів від переслідувань», — зазначили в YouTube.

Експеримент показав, що дизлайки отримували переважно відео нових авторів з маленькою аудиторією, але коли кількість негативних реакцій зменшилася, лічильник приховали.

«Ми чули від невеликих авторів і тих, хто тільки починає працювати з платформою, що на них несправедливо націлена така поведінка — і наш експеримент це підтвердив», — заявили у компанії.

Глядачі зможуть користуватися кнопкою дизлайків, щоб налаштувати рекомендації під себе та ділитися відгуками з авторами у приватному порядку.

Раніше Заборона розповідала, чому люди в соцмережах почуваються самотніми.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій