(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

«Національні дружини» знищили ромський табір у Голосіївському парку

7 червня представники «Національні дружин» Києва розгромили ромський табір, що знаходився у Голосіївському парку. Напад вони транслювали у прямому ефірі на свїой сторінці у Фейсбуці.

? Зараз! Толока в Голосієво — звільнюємо парк від "сміття"?Національні Дружини Київ завжди дбають про безпеку та порядок нашого міста?Підтримуєш? Поширюй! ?

Опубліковано Національні Дружини 7 червня 2018 р.

 

«Зараз! Толока в Голосієво – звільняємо парк від «сміття», – зазначили представники «Нацдружин» у публікації.

Раніше представники «Національних дружин» оголосили «толоку» у Голосіївському парку. Вони погрожували силою звільнити парк від ромів, якщо ті самі звідти не підуть. На відео з трансляції видно, як роми тікають та намагаються рятувати свої речі, поки «нацдружини» руйнують поселення.

Як проходить толока в Голосіївському парку??Сьогодні Національні Дружини очистили парк Києва від циганського бруду. Ми…

Опубліковано Національні Дружини 7 червня 2018 р.

Видання «Українська правда» повідомило, посилаючись керівника «Національного корпусу Київ» Сергія Філімонова, що станом на 17:00 роми покинули територію парку.

Також «Національні дружини» опублікували таку світлину, назвав ромів «циганським брудом».

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.