Читаєте зараз
Напад на колишнього бійця «Кракена» у Дніпрі: що відомо

Напад на колишнього бійця «Кракена» у Дніпрі: що відомо

Анастасія Могилевець

У Дніпрі група невідомих чоловіків побила колишнього бійця спецпідрозділу Kraken Головного управління розвідки Міноборони України Дмитра Павлова з позивним «Син». 

Напад стався 20 червня у центрі Дніпра, коли Павлов гуляв із немовлям. Чоловіки, вдягнені в камуфляж, оточили ексвійськового та взяли його в кайданки. На відео видно, як один з чоловіків обшукав сумку Дмитра. Також Telegram-канали поширили інший ролик, де нападники б’ють колишнього військового.

У мережі поширилася неперевірена поки інформація, що люди у військовій формі — начебто охорона народного депутата Миколи Тищенка. А між Павловим і Тищенком нібито напередодні виник конфлікт. 

Чоловік, схожий на Миколу Тищенка, на місці подій 20 червня. Фото: Дніпро Оперативний/Telegram

Ввечері 20 червня Тищенко заявив, що це провокація. Він також каже, що чоловік начебто пов’язаний із шахрайською ботофермою у Дніпрі та намагався зірвати слідчі дії.

«Повідомляють, що саме ця людина входить до ‘силового блоку’ в організованому злочинному угрупованні ‘Дев’ятка’ у Дніпрі. За інформацією, йому було поставлено завдання — зірвати слідчі дії», — каже парламентар.

За даними поліції, невідомі у камуфльованому одязі та балаклавах дійсно побили 33-річного постраждалого та незаконно утримували його. Водночас про напад на слідчого правоохоронці не повідомляли. 

У спецпідрозділі ГУР МО Kraken підтвердили, що чоловік у цивільному, який був травмований внаслідок сутички в центрі Дніпра, — їхній колишній військовослужбовець.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій