Нападу можна не чекати. США готові ввести деякі санкції проти Росії вже зараз

Markiian Oliiarnyk
Прапор Росії
  • У Сенаті США можуть ввести санкції проти Росії заздалегідь за те, що Кремль уже зробив проти України.
  • Нібито демократи та республіканці нарешті готові погодити спільний санкційний пакет.
  • Путін має вирішити, скільки мішків з тілами російських синів повернуться до Росії — сенатор США.

Американські сенатори заявили, що республіканці та демократи готові нарешті ухвалити спільний проєкт санкцій проти Росії. Частина з них цілком ймовірно буде запроваджена заздалегідь за те, що Кремль уже зробив проти України. Решту, найбільш руйнівні для російської економіки, санкції США введуть в тому випадку, якщо Путін таки наважиться на повномасштабне вторгнення в Україну.

Заборона розповідає про готовність США до введення економічних санкцій у відповідь на провокації країни-агресора.      


Санкції США проти Росії: заява американських сенаторів

30 січня 2022 року сенатор-демократ від штату Нью-Джерсі Роберт Менендес заявив, що США можуть запровадити деякі санкції проти Росії заздалегідь, не чекаючи на ймовірне вторгнення російських військ в Україну, пише CNN.

«Деякі санкції дійсно можуть бути запроваджені заздалегідь через те, що Росія вже зробила. Кібератаки на Україну, операції під несправжнім прапором, спроби підірвати український уряд — це лише деякі приклади підстав для санкцій, які можна запровадити вже зараз», — розповів сенатор.

Менендес уточнив, що решта найбільш потужних санкцій, які зрештою здатні зруйнувати економіку Росії, будуть запроваджені у разі повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. «США не припинять надавати Україні допомогу у вигляді летальної зброї. Путін має вирішити, скільки мішків з тілами російських синів повернуться до Росії», — додав сенатор.

Обидві партії готові нарешті дійти згоди щодо ухвалення пакету санкцій, коли Сенат повернеться з канікул. Які саме санкції американські сенатори готові ввести заздалегідь, не повідомляється, однак Джим Ріш (сенатор від штату Айдахо) розповів, що головним каменем розбрату між партіями весь час були й залишаються санкції проти «Північного потоку-2». Але зараз, коли Німеччина вирішила призупинити сертифікацію газопроводу до липня 2022 року, у республіканців та демократів нарешті з’явилася можливість таки домовитися про єдиний санкційний пакет.

Раніше Заборона розповідала про третій у 2022 році проєкт санкцій США проти РФ, підготований конгресменом-республіканцем Джимом Бенксом. Він є свого роду поєднанням сенаторських проєктів демократа Менендеса і республіканця Круза, і передбачає санкції як проти вищих чинів Російської Федерації, так і проти «Північного потоку-2».

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору