'
Читаєте зараз
Нападу можна не чекати. США готові ввести деякі санкції проти Росії вже зараз

Нападу можна не чекати. США готові ввести деякі санкції проти Росії вже зараз

Markiian Oliiarnyk
Прапор Росії
  • У Сенаті США можуть ввести санкції проти Росії заздалегідь за те, що Кремль уже зробив проти України.
  • Нібито демократи та республіканці нарешті готові погодити спільний санкційний пакет.
  • Путін має вирішити, скільки мішків з тілами російських синів повернуться до Росії — сенатор США.

Американські сенатори заявили, що республіканці та демократи готові нарешті ухвалити спільний проєкт санкцій проти Росії. Частина з них цілком ймовірно буде запроваджена заздалегідь за те, що Кремль уже зробив проти України. Решту, найбільш руйнівні для російської економіки, санкції США введуть в тому випадку, якщо Путін таки наважиться на повномасштабне вторгнення в Україну.

Заборона розповідає про готовність США до введення економічних санкцій у відповідь на провокації країни-агресора.      


Санкції США проти Росії: заява американських сенаторів

30 січня 2022 року сенатор-демократ від штату Нью-Джерсі Роберт Менендес заявив, що США можуть запровадити деякі санкції проти Росії заздалегідь, не чекаючи на ймовірне вторгнення російських військ в Україну, пише CNN.

«Деякі санкції дійсно можуть бути запроваджені заздалегідь через те, що Росія вже зробила. Кібератаки на Україну, операції під несправжнім прапором, спроби підірвати український уряд — це лише деякі приклади підстав для санкцій, які можна запровадити вже зараз», — розповів сенатор.

Менендес уточнив, що решта найбільш потужних санкцій, які зрештою здатні зруйнувати економіку Росії, будуть запроваджені у разі повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. «США не припинять надавати Україні допомогу у вигляді летальної зброї. Путін має вирішити, скільки мішків з тілами російських синів повернуться до Росії», — додав сенатор.

Читати більше новин в Telegram

Обидві партії готові нарешті дійти згоди щодо ухвалення пакету санкцій, коли Сенат повернеться з канікул. Які саме санкції американські сенатори готові ввести заздалегідь, не повідомляється, однак Джим Ріш (сенатор від штату Айдахо) розповів, що головним каменем розбрату між партіями весь час були й залишаються санкції проти «Північного потоку-2». Але зараз, коли Німеччина вирішила призупинити сертифікацію газопроводу до липня 2022 року, у республіканців та демократів нарешті з’явилася можливість таки домовитися про єдиний санкційний пакет.

Раніше Заборона розповідала про третій у 2022 році проєкт санкцій США проти РФ, підготований конгресменом-республіканцем Джимом Бенксом. Він є свого роду поєднанням сенаторських проєктів демократа Менендеса і республіканця Круза, і передбачає санкції як проти вищих чинів Російської Федерації, так і проти «Північного потоку-2».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій