Читаєте зараз
Найєм розповів деталі справи екс-лідера Правого сектору Одеси

Найєм розповів деталі справи екс-лідера Правого сектору Одеси

Аня Білоус
Автор:

Народний депутат України Мустафа Найєм відвідав екс-лідера «Правого сектору» Одеси Сергія Стерненка, на якого здійснили замах в Одесі 24 квітня, в одній із київських лікарень. У столичну лікарню постраждалого перевезли з Одеської лікарні №1, звідки його швидко виписали, незважаючи на скарги самого Стерненка.

Найєм повідомив, що Стерненко почувається «м’яко кажучи погано». На 28 травня у Сергія запланована друга операція. За словами лікарів, після нападу у нього пошкоджені вени, сухожилля та нерв.

Нардеп також звернув увагу, що, попри третій замах на життя Стерненка, правоохоронці не поcпішають надавати йому охорону.

«После трех покушений Сергей лежит без охраны. По его словам, после первых двух он уже обращался в полицию, но охрану ему так и не выделили. До Киева его сопровождали двое сотрудников, которые снялись с поста на следующий день после операции. Я думаю, полиция должна обеспечить его безопасность как во время лечения, так и в течение всего расследования», – зазначив Найєм.

Читати більше новин в Telegram

Також Найєм повідомив, що навіть за три дні після нападу досі не були названі імена підозрюваних, до того ж нікого не було затримано. Нардеп нагадав, що у Стерненка є особистий конфлікт з головою поліції і прокурором Одеської області. Зокрема, він проходить у справі про організацію заворушень, внаслідок яких голові поліції розбили голову.

Нагадаємо, 24 травня в Одесі двоє невідомих вчинили напад на колишнього лідера одеського осередку «Правого сектору» Сергія Стерненка. Це сталося у дворі будинку постраждалого. За словами Стерненка, він чинив опір – у результаті цього один із нападників був важко поранений ножем у живіт. Медики, які прибули на місце події, констатували смерть чоловіка.

 

Читайте також:

В Одесі напали на екс-лідера місцевого «Правого сектору». Що відомо.

 

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій