Читаєте зараз
НАЗК почало перевірку голови Енергоатому: у чому підозрюють

НАЗК почало перевірку голови Енергоатому: у чому підозрюють

Ilona Kivva
Автор:

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало моніторинг способу життя голови Енергоатому Петра Котіна, повідомив народний депутат (Голос) Ярослав Железняк.

Якщо НАЗК встановить невідповідність рівня життя задекларованому майну і доходам, це стане підставою для здійснення повної перевірки декларації. Якщо буде виявлено корупційні порушення, то орган має повідомити у правоохоронні органи.

Підставою для проведення перевірки стало розслідування ​​«Схем», яке вийшло наприкінці грудня-2023. Журналісти з’ясували, що очільник Енергоатома під час повномасштабного вторгнення оселився у маєтку з басейном вартістю 7 млн гривень. Офіційно нерухомість належить тещі Котіна, але вона нібито взагалі не мала на таку покупку власних доходів.

Сам він заявив, що його теща придбала нерухомість, використовуючи власні заощадження, запозичені кошти, а також кошти, що її родичі довірили їй вивезти з окупованих територій.

При цьому з’ясувалося, що теща голови Енергоатому також володіє ще трьома земельними ділянками на Київщині, придбаними ще у 2021 році.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій