'
Читаєте зараз
Нічний жах антивакцинаторів. Neuralink Ілона Маска хоче вживляти людям чипи вже у 2022 році

Нічний жах антивакцинаторів. Neuralink Ілона Маска хоче вживляти людям чипи вже у 2022 році

Markiian Oliiarnyk
Neeuralink
  • Neuralink планує розпочати тестування своїх мікрочипів на людях у 2022 році.
  • За словами засновника компанії Ілона Маска, першими піддослідними будуть особи з повністю або частково паралізованими кінцівками.
  • Антивакцинатори все одно продовжують клеймити Білла Гейтса, що то він займається масовим чипуванням людей (а це не так).

Поки антивакцинатори усього світу активно борються з чипуванням і всесвітньою змовою на чолі з Біллом Гейтсом, найбагатша людина світу Ілон Маск вже готується вживляти в людський мозок справжні мікрочипи. Однак не для стеження і контролювання мас, а для полегшення життя людям з важкими формами інвалідності.

Заборона розповідає про грандіозні плани Ілона Маска щодо реалізації проєкту Neuralink у 2022 році.


Ілон Маск заявив, що його технологічна компанія Neuralink вже у 2022  році сподівається приступити до випробувань мікрочипів інтерфейсу мозок-комп’ютер на людях, пише Insider.

На превелике розчарування конспірологів, ці чипи розробляються не для роздавання 5G-інтернету чи зомбування людей, а для дещо приземлених медичних цілей. Вони мають вживлятися у мозок для лікування серйозних травм спинного мозку та неврологічних розладів, а також стимулювати мозкову активність.

«Чипи Neuralink добре працюють на мавпах, і насправді ми проводимо багато тестів і можемо підтвердити, що вони дуже безпечні та надійні. До того ж їх можна безпечно вилучити за потреби. Ми сподіваємося випробувати їх на наших перших людях у наступному році, очікуючи схвалення FDA», — заявив мільярдер.

Читати більше новин в Telegram

Маск уточнив, що найперше чипи будуть тестуватися на людях із серйозними травмами хребта на кшталт тетраплегії (параліч усіх чотирьох кінцівок). Мікрочипи повинні допомагати їм керувати цифровими пристроями за допомогою розуму. 

У квітні 2021 року Neuralink показала перший наочний приклад роботи мікрочипа на мавпі, яка силою думки грала у гру Pong.

Випробування мікрочипу Neuralink на мавпі. Відео: Neuralink/YouTube

Цілком можливо, що Ілон Маск просто знову обіцяє супер-пуперстрімкий розвиток амбітного проєкту, як він це полюбляє робити. Однак, з огляду на експеримент з мавпою, ця технологія виглядає цілком робочою.

Уявні мікрочипи Білла Гейтса

Мабуть, для когось це буде сюрпризом, але засновник компанії Microsoft немає жодного стосунку до мікрочипів. Він розповів ще у влітку 2020 року, коли ця теорія змови лише набирала обертів у США, пише Insider.

Таку увагу до своєї персони з боку противників вакцинації Гейтс аргументує тим, що останніми роками він все більше й більше інвестує у сферу охорони здоров’я через фонд Білла та Мелінди Гейтс. Цю теорію змови він називає «дуже іронічною».  

«Я ніколи не був причетний до технологій на кшталт мікрочипів. Втім її [теорію змови] доволі важко спростувати, бо вона насправді є неймовірно дурною і дивною», — заявив Гейтс.

Заяви про те, що «жидомасон» Білл Гейтс сам створив коронавірус, щоб потім чипувати людей за допомогою вакцин, збирати про них інформацію і керувати світом, є одними з найпопулярніших аргументів антивакцинаторського руху. 

Плакат з Біллом Гейтсом на протесті антивакцинаторів, 24 листопада 2021 року, Київ, Україна. Фото: Pavlo Gonchar/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

Звідки насправді ростуть ноги у цієї історії, невідомо, однак за результатами опитування американських громадян у травні 2020 року, майже 44% республіканців, 19% демократів та 24% американців інших політичних поглядів вірили, що Гейтс справді чипує людей. А зважаючи на все більшу й більшу поширеність антивакцинаторського руху у світі, цілком ймовірно, що у 2022 році ця теорія змови дійде навіть до Антарктиди.

Раніше Заборона розповідала про те, як народжуються теорії змови та чому деякі дії держави не зупиняють антивакцинаторські настрої в країні, а навпаки стимулюють їх процвітання.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій