Читаєте зараз
Нідерланди можуть повернути частину українців додому: у чому причина

Нідерланди можуть повернути частину українців додому: у чому причина

Ilona Kivva
Автор:

Представники нідерландської політпартії «Фермерсько-Громадянського Руху» запропонували повертати українських громадян на ті території України, яких не торкнулась російська агресія, пише DutchNews.

«Ми не можемо прийняти всіх [українських мігрантів]. Захід країни здається мені відносно стабільним. Невже українці не могли б там безпечно розміститися?» – запитала депутатка Мона Кейзер.

Також вона поцікавилась позицією тимчасового Кабміну в разі, якщо Україна звернеться до Нідерландів з проханням повернути військовозобов’язаних громадян.

Парламентарій Джуліан Бушофф назвав пропозиції «Фермерсько-Громадянського Руху» тривожними. Він не підтримав те, що партія розглядає можливість відправити людей назад до воюючої країни.

Кейзер також запропонувала громадянам України, які знайшли роботу в Нідерландах, сплачувати оренду житла та медичне обслуговування, хоча більшість з них це роблять.

Громадяни України не вважаються біженцями і мають право працювати без обмежень. За даними національного статистичного агентства CBS, майже половина з них мають роботу, в основному через кадрові агентства.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій