Читаєте зараз
Британським лордам заборонили спати та кричати у парламенті

Британським лордам заборонили спати та кричати у парламенті

Сергій Сурепін

У британському парламенті поширили документ, згідно з яким від членів Палати лордів вимагають перестати спати під час дебатів, передає The Times.

Також у документі йдеться про те, що лордам потрібно дотримуватись відповідних правил поведінки. Особливо наголошується, що в останні місяці поведінка у верхній палаті парламенту не відповідала стандартам, яких політики повинні дотримуватися. Головні проступки лордів — гучні розмови, крики та сон під час дебатів.

Нові правила стосуються в основному партії торі — Консервативної партії Великобританії, вони практично не торкнуться Лейбористську партію. Представник останньої заявив, що іноді її члени «дійсно закривають очі». За його словами, періодично деякі просто «схиляються до монітора, щоб краще чути, і це виглядає так, ніби вони задрімали».

Нагадаємо, у лютому цього року заступник міністра з питань міжнародного розвитку Майкл Бейтс запізнився на засідання палати лордів. Політик зібрався покинути свій пост. Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей відмовилася прийняти його відставку. У липні 2015 року віце-спікер палати лордів покинув свій пост після того, як таблоїд The Sun поширив відео, де він нюхає кокаїн через згорнуту в трубочку купюру. Видання також зазначило, що 69-річний політик перебував в цей момент в компанії двох повій.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій