Читаєте зараз
Норвегія заборонила туристам з РФ в’їзд в країну

Норвегія заборонила туристам з РФ в’їзд в країну

Ilona Kivva
Автор:

Громадян Росії, метою яких є туризм та інші несуттєві поїздки, депортуватимуть при в’їзді до Норвегії через зовнішній кордон. Правила поширюється як на тих, хто має візи, видані Норвегією до посилення візової практики навесні 2022 року, так і на тих, хто має документи, видані іншими країнами Шенгенської зони, повідомили в Міністерстві юстиції та громадської безпеки країни.

«Рішення про посилення правил в’їзду відповідає норвезькій лінії на співпрацю з союзниками та партнерами у реагуванні на незаконну агресивну війну Росії проти України», — заявила очільниця відомства Емілі Енгер Мел.

У міністерстві нагадали, що уряд обмежив візову практику для росіян навесні 2022 року. З того часу туристичні візи їм не видаються. Однак в’їхати можна було, маючи вже наявну діючу візу. Тепер такі можливості ще більш обмежили.

Винятки будуть надаватися в деяких випадках. Наприклад, для відвідування близьких родичів: батьків, подружжя, співмешканців і дітей, які проживають у Норвегії. Також перебувати в країні все ще можуть громадяни Росії, які будуть працювати або навчатися в Норвегії або інших країнах Шенгенської угоди.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій