'
Читаєте зараз
Новий Супермен зробить камінг-аут у наступному випуску коміксів DC

Новий Супермен зробить камінг-аут у наступному випуску коміксів DC

Markiian Oliiarnyk
  • У Всесвітній день камінг-ауту оголосили, що Супермен стане бісексуалом.
  • Джон Кент взяв приклад у свого батька і закохався у журналіста (але чоловічої статі).  
  • Новий випуск коміксу «Супермен: син Кал-Ела» вийде 9 листопада 2021 року.

Головний персонаж серії коміксів про нового Супермен Джон Кент стане бісексуалом. Камінг-аут сина Кларка Кента фанати DC Comics зможуть побачити вже 9 листопада 2021 року.

Заборона розповідає про сміливе рішення авторів щодо зміни сексуальної орієнтації найпопулярнішого супергероя сьогодення.


Новий Супермен — бісексуал

У новому випуску серії коміксів «Супермен: син Кал-Ела», що вийде 9 листопада 2021 року, життя головного героя Джона Кента «повернеться у новому сміливому напрямку». Про це повідомив видавець DC Comics 11 жовтня, у Всесвітній день камінг-ауту.

«Я завжди говорив, що всім потрібні герої, і кожен заслуговує того, щоб бачити себе у своїх героях, і я дуже вдячний DC і Warner Bros. за поширення цієї ідеї. Символ Супермена завжди втілював надію, істину і справедливість. Сьогодні цей символ втілює щось значно більше. Сьогодні все більше людей можуть побачити себе в наймогутнішому супергерої коміксів», — розповів автор коміксу Том Тейлор.

По сюжету, Джон Кент, беручи приклад зі свого батька, закохується у журналіста, — але цього разу вже чоловічої статі, — Джея Накамуру. Коли новий Супермен морально і фізично згорає від відповідальності та бажання врятувати усіх людей, Джей опиняється поруч, щоб підтримати «Людину зі сталі». Так їхні стосунки переростають у щось більше, аніж просто дружбу, і на сторінках нового випуску герої вперше поцілуються.

Читати більше новин в Telegram

«Ми дуже пишаємося тим, що нам вдалося реалізувати цю важливу історію від Тома Тейлора і Джона Тіммса. Ми багато розповідаємо про силу мультивсесвіту DC у наших коміксах, і це ще один неймовірний приклад. У нас може бути Джон Кент, який досліджує свою особистість в коміксах, а також Джон Кент, який вивчає секрети своєї сім’ї по телевізору в серіалі “Супермен і Лоїс”. Вони співіснують у своїх власних світах і часах, і наші шанувальники отримують задоволення одночасно від однієї та іншої історії», — розповідає Джим Лі, креативний директор DC Comics.

Хто такий Джон Кент?

Джонатан Семюел Кент, син Супермена «у відставці» Кларка Кента та репортерки Лоїс Лейн, вперше з’явився на сторінках коміксів у липні 2015 року, у другому випуску серії «Конвергенція: Супермен». Авторство цього персонажа належить Денові Юргенсу, який прославився як один із авторів кросовера «Смерть Супермена», що виходив у 1992-1993 роках.

Джон Кент — останній з персонажів DC, який носив прізвисько Супербой. Після подій кросоверу «Майбутня держава» Джон офіційно став новим Суперменом всесвіту DC. Також він з’являвся у таких серіях коміксів як «Супермен, том 4», «Супер сини», «Легіон супергероїв». У липні 2021 року почала виходити серія «Супермен: син Кал-Ела», в якій Джон Кент став головним героєм.

Раніше Заборона розповідала про вручення премії за досягнення у захисті прав ЛГБТ+ під час «КиївПрайду» у вересні 2021 року.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій