Читаєте зараз
Обручки – які обрати, однакові чи різні?

Обручки – які обрати, однакові чи різні?

Парні прикраси мають бути якщо не однаковими на 100% по дизайну, то хоча б схожими в плані стилістики. Але то архаїзм, адже сучасна ювелірна мода стала дуже демократична і дозволяє, щоб різні прикраси відрізнялися і за стилістикою, і за формою, і навіть за матеріалами.

Не обійшов цей тренд на різноманітність і такі прикраси, як обручки. Навіть ці коштовності, які завжди позиціонувалися як парні, можуть бути різні за дизайном, стилістикою, кольором, декором тощо. Оцінити різноманіття запропонованих моделей дозволяють фото на сайті інтернет-магазину УкрЗолото. Ви будете приємно вражені кількістю варіацій: і саме цей асортимент дозволяє підібрати обручки на всі смаки і бюджети. Та головне, ці прикраси, які молодята сподіваються носити, не знімаючи, все життя, можуть бути як абсолютно однакові і відрізнятися тільки за розмірами, так і абсолютно різними.

Прикрашена класична обручка. Ілюстрація надана УкрЗолото

Золото, срібло чи платина?

Ювеліри не обмежують молодять, коли мова йде про матеріали, які використовуються для створення колекцій обручок. Так у колекціях відомих мануфактур представлені вироби з:

  • золота;
  • срібла;
  • платини;
  • ювелірної сталі;
  • кераміки.

Для поціновувачів ексклюзиву не складно буде навіть знайти титанові прикраси, але то скоріше виняток з правил. Все-таки навіть дуже сучасні молодята віддають перевагу ювелірній класиці — тобто золоту та сріблу. А якщо хочеться чогось ще більш розкішного — то обручки з платиновими елементами для цього підійдуть ідеально.

Щодо кольорової палітри, то золото доступне у таких відтінках як червоний, жовтий, рожевий білий. Популярність мають обручки виконані з використанням різних сплавів. Срібло теж не пасе задніх в плані різноманіття кольорів. Так покупці можуть замовити обручки зі срібла з:

  • позолотою;
  • чорнінням;
  • родієвим покриттям.

Не менше варіацій на тему форми. Так, всі звикли, що обручки — то ідеальні кола, які можуть в крайньому разі відрізнятися профілем. Тобто наші батьки обирали між «європейками» і «американками». Тоді як у сучасних молодят є можливість навіть обрати прикраси, які нагадують плоскі ланцюжки, шайби, корони, сплетені гілочки тощо. Варіантів в плані форми безліч оскільки немає ніяких обмежень. Ну хіба що фантазія та майстерність ювелірів.

Ще приємно вражає ціновий діапазон. Він дуже широкий і купити обручки навіть золоті є можливість в бюджетному сегменті, високому та середньому. Також доступні моделі в преміальному сегменті. Ексклюзивні прикраси, створені на замовлення, коштують цілі статки. Але зовсім не обов’язково купувати щось дуже дороге. Адже навіть придбавши лаконічну «американку», можна замовити нанесення тексту чи особливих символів технікою гравіювання, і тим самим персоналізувати свої обручки.

Срібна обручка. Ілюстрація надана UkrZoloto

Інтернет-магазин UkrZoloto постійно розширює асортимент, пропонуючи колекції на всі смаки та бюджети, тому придбати обручки не проблематично ні споживачам з обмеженим бюджетом, ні тим, хто шукає щось зовсім незвичайне.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій