'
Читаєте зараз
Обвал мосту на Шулявці: прокуратура Києва відкрила провадження

Обвал мосту на Шулявці: прокуратура Києва відкрила провадження

Ilona Kivva
Автор:

Шевченківська окружна прокуратура Києва розслідує порушення правил безпеки через обвал Дегтярівського мосту. Інцидент стався 30 вересня під час робіт по реконструкції, розповіли в Офісі генпрокурора України.

«За даними слідства, на об’єкті будівництва проводилися роботи з монтажу мостових балок. Близько 16:20 при встановленні сьомої балки вона втратила рівновагу, зламалась посередині та впала на сусідню конструкцію. Після цього почалась ланцюгова реакція, що призвела до пошкодження раніше встановлених мостових балок та їх падіння на проїжджу частину», — розповіли в генпрокуратурі.

Вже було проведено огляд місця події, опитано працівників будівельної компанії, які проводили роботи, та замовника — комунальної корпорації Київавтодор. Слідчі дії тривають.

Зазначимо, що реконструкція Дегтярівського шляхопроводу почалася 13 червня 2023 року і мала завершитися 30 листопада. Міст за проєктом мали повністю замінити. 

«Старий шляхопровід перебуває в аварійному старі, проїзд на ньому звужено. У рамках реконструкції споруду повністю розберуть, зокрема, прогони, опори, фундаменти, і будуватимуть новий шляхопровід. Ширина збільшиться із 28 до 40 м, що дозволить облаштувати велодоріжки. Довжина самого прогону збільшиться із 33 до 36 м. Також новий шляхопровід буде вищим», — зазначалося на офіційному порталі Києва.

Реконструкція розвʼязки й будівництво нового мосту (до обвалу) мали обійтися у 934 млн гривень.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій