'
Читаєте зараз
Об’єднане Мінінфраструктури знову розділять: в чому причина

Об’єднане Мінінфраструктури знову розділять: в чому причина

Анастасія Могилевець

На засіданні фракції «Слуги Народу» 8 травня вирішили розділити Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України. Повернуть два окремі відомства – Міністерство розвитку громад, територій та Міністерство інфраструктури, повідомив депутат Олександр Качура.

За словами Качури, премʼєр-міністр Денис Шмигаль виступає за обʼєднання ще декількох міністерств у звʼязку з необхідністю оптимізації витрат. 

«Річний досвід показав, що регіональна політика опинилась не в пріоритеті, а це напряму шкодить європейській інтеграції України. Фракція визнала, що трохи більше року назад здійснила помилку. Цю позицію однозначно розподіляє більшість членів профільного комітету та все експертне середовище. Не може одне управління закривати весь спектр завдань, які раніше покривало ціле міністерство. Нам потрібен виконавчий орган, який надасть децентралізації нове дихання», – вважає народний депутат Віталій Безгін.

Вже 9 травня у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Олександра Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Постанову підтримали 272 депутати. Парламентар Ярослав Железняк відмітив, що самого віцепрем’єра не було в залі, так само як і прем’єр-міністра.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій