(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Музей досі без директора
Колаж: Анна Бекерська

Одеські депутати проти Ройтбурда: Облрада провалила голосування

Обласна рада міста Одеса проголосувала проти призначення художника Олександра Ройтбурда на пост директора Одеського художнього музею. Про це повідомляє LB.ua.

Проект рішення про призначення Ройтбурда було винесено на голосування: 28 депутатів проголовували “за”, 22 – “проти”, 34 – не голосували і утрималось – 0. Рішення принято не було.

Олександр Ройтбурд виграв конкурс на посаду директора музею в кінці минулого року. З того часу Одеська обрада не збиралась на слухання і, відповідно, кандидатуру художника затвердити не могла.

Проти призначення Ройтбурда виступають депутати облради із фракції “Оппозиційного блоку”. У той же час, українські діячі культури виступили на підтримку Олександра.

Противники кандидатури художника також провели фейкову експертизу його картин. Після чого почали стверджувати, що Ройтбурд нібито малював свої ранні роботи фекаліями. Цю абсурдну думку підтримав одеський мистествознавець Володимир Островський.

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.