Читаєте зараз
Одеського вчителя фізики, у якого вкрали велосипед та побили, успішно прооперували

Одеського вчителя фізики, у якого вкрали велосипед та побили, успішно прооперували

Сергій Сурепін

29 жовтня у Єврейській лікарні провели успішну операцію вчителю фізики з Рішельєвського ліцею Павлу Виктору, який отримав перелом шийки стегна внаслідок нападу грабіжників. Про це повідомляє видання «Думская».

«Орієнтовно через два тижні можна буде підніматися (на милиці), через чотири місяці давати навантаження на ногу. Павло Андрійович рветься в бій, сподівається вже в другій чверті вийти в школу», – розповів віце-губернатор Сергій Колебошин. Також заступник губернатора натякнув, що проблему з велосипедом вчителю допоможуть вирішити.

«Я проїжджаю [на велосипеді] і раптом – потужний поштовх. Я падаю набік, слава богу в шоломі, голова ціла», – розповів вчитель. Невідомі притиснули його до землі та після питання: «Що вам треба?» – відповіли: «Телефон». «Я не те, що злякався або розгубився. Мене досада взяла якась… Я сказав, що вчитель, і якщо вони мене пограбують, то це такий гріх, що він потім їм відгукнеться», – повідав потерпілий. У результаті велосипед в учителя забрали, але телефон залишили.

Нагадаємо, увечері 25 жовтня в Одесі побили й пограбували вчителя фізики Павла Виктора, який став зіркою YouTube завдяки освітнім відеоурокам. За даними поліції, троє зловмисників під залізничним мостом на вулиці Люстдорфська дорога штовхнули 64-річного чоловіка та відібрали велосипед. Виктор працює вчителем фізики в Одеському Рішельєвському ліцеї. Павло вже 5 років знімає свої уроки на YouTube. Наразі на його каналі понад 140 000 підписників та 8 мільйонів переглядів.

 

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

В Одесі скоїли напад на вчителя фізики, який став зіркою YouTube

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій