Читаєте зараз
У Одесі відкривають пляж «Гола сука». Це проблема! Пояснюємо

У Одесі відкривають пляж «Гола сука». Це проблема! Пояснюємо

Аня Білоус
Автор:

У Одесі скоро з’явиться пляж із назвою «Гола сука» (Nude bitch). Урочисте відкриття заплановане на 2 червня цього року, повідомляється на сторінці закладу в фейсбуці.

https://www.facebook.com/NudeBi4/photos/p.226004271491561/226004271491561/?type=1&theater

«Nude Bitch – это настоящая «сучка» среди пафосных пляжей Одессы, которая заставит тебя оголить свои эмоции», – так представники закладу описують свій проект у одній з перших публікацій на сторінці. Обіцяють, що у комплексі буде бар, ресторан, тату-салон та барбершоп. Свій заклад у кожній публікації називають «дерзким пляжем».

Така назва – це відвертий сексизм, мізогінія та жага чорного піару. Експлуатація сексуального підтексту в рекламі – не новина для всього світу. Проте, поки в Парижі ухвалюють закон, що забороняє подібні промо та накладає за них штраф, в Україні видкривать заклад зі словом «сука» у назві, натякаючи таким чином на жіночу частину аудиторії. На промо картинках пляжу також з’являються зображення оголених дівчат, які обіймають чоловіків.

Джерела Заборони у ресторанному бізнесі розповіли, що власником пляжу з образливою назвою є чоловік на ім’я Володимир Генінсон. До недавнього часу обіймав посаду президента Української футбольної прем’єр-ліги. Раніше очолював департамент кейтерингу готелю Hyatt Regency Kyiv.

Також Генінсон був співвласником пабу ЙорЖ на вулиці Пушкінській та винного ресторану Bottega Wine&Tapas на вулиці Терещенківській у Києві. Другий заклад відомий тим, що постійно чинить незручності мешканцям будинку, в якому він знаходиться. Серед причин конфлікту – голосна музика у нічний час та літній майданчик закладу, спроектований не за нормами.

Можна припустити, що конфлікти з аудиторієї – фірмовий стиль для власника закладів. І, називаючи пляж Nude Bitch, він розраховує на додаткову увагу до закладу. Та все ж варто враховувати, що у розвиненому суспільстві немає місця сексизму та мізогініїї у рекламі та назвах закладів.

 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій