'
Читаєте зараз
Одна із засновниць FEMEN покінчила життя самогубством

Одна із засновниць FEMEN покінчила життя самогубством

Сергій Сурепін

Одна із засновниць руху FEMEN 31-річна Оксана Шачко покінчила життя самогубством у своїй паризькій квартирі. Інформацію про самогубство підтвердила сайту «ОНА» лідер FEMEN Ганна Гуцол, а разом із нею це зробили засновниця руху FEMEN Олександра Шевченко та активістка Інна Шевченко у коментарі BBC News Україна.

У коментарі Забороні Гуцол повідомила, що інформація про самогубство Шачко є правдивою: «Чекаємо на результати поліції. Її знайшли друзі повішаною у квартирі. Начебто була записка»

Перша інформація про самогубство художниці та актівістки з’явилася вночі 23 липня у Telegram-каналі однієї з французських подруг Шачко.

Що відомо?

Знайома Шачко написала у своєму Telegram-каналі: «Оксана Шачко (одна із засновниць Femen) покінчила з собою сьогодні, 23 липня, у своїй паризькій квартирі. Тільки що французька поліція вивезла її тіло на експертизу. Оксана залишила записку англійською, звернену до паризької богеми, з якою вона останнім часом тісно спілкувалася: «Ви всі фейк».

Читати більше новин в Telegram

Також вона повідомила, що це була вже не перша спроба Шачко звести рахунки з життям. За останні два роки вона намагалася покінчити з собою двічі.

Хто такі FEMEN?

Оксана Шачко разом із Олександрою Шевченко та Анною Гуцол заснувала рух FEMEN у квітні 2008 року. Рух відомий своїми напівоголеними акціями проти дискримінації та сексуальної експлуатації жінок в Україні, а згодом і у світі.

Після кількох нападів на учасниць руху в 2013 році вони виїхали до Франції. Шачко отримала політичний притулок у Франції і відтоді жила в Парижі та займалася живописом.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій