'
Читаєте зараз
Папа Римський Франциск назвав сексуальність «даром божим»

Папа Римський Франциск назвав сексуальність «даром божим»

Сергій Сурепін

Папа Римський Франциск обговорив із молодими християнами з Франції секс і сексуальність. За його словами, це дар божий, який дано людині для двох речей – любові і створення нового життя. Стенограму його розмови опублікувала прес-служба Святого престолу.

«Сексуальність – не табу. Любов між чоловіком і жінкою, коли вона пристрасна, веде вас до вічного життя», – пояснив Франциск. Він закликав молодих людей оберігати свою сексуальність і «готуватися до цієї любові», яка буде частиною їхнього життя.

Також Франциск засудив порнографію як частину «індустрії брехні» і назвав її «сексом, відокремленим від любові». Папа погодився з тим, що людина через свою слабкість і духовні недоліки не завжди йде по «дуже красивому шляху», під яким мається на увазі зв’язок між чоловіком і жінкою.

Нагадаємо, у липні Ватикан дозволив жінкам, які вирішили присвятити своє життя служінню Христу, не зберігати невинність. «Заклик дати клятву дівочої, подружньої та плідної любові до Христа не зводиться до символу фізичної невинності», – зазначено в документі Святого престолу. Отож невинність перестала бути необхідною умовою для проходження обряду посвячення.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій