Читаєте зараз
Парламент Колумбії заборонив жорстоку традицію: де вона ще легальна

Парламент Колумбії заборонив жорстоку традицію: де вона ще легальна

Анастасія Могилевець

Конгрес (законодавчий орган) Колумбії ухвалив загальнонаціональну заборону кориди у країні. Якщо документ підпише президент, заборона стане чинною через три роки, пише Associated Press.

Колумбія залишалась однією з пʼяти латиноамериканських країн, які дозволяли кориду, разом з Венесуелою, Перу, Мексикою та Еквадором. Дві останні вже ввели заборону в декількох штатах і містах. Ідея зробити традиційне видовище нелегальним викликала спротив у колумбійському парламенті: за останні шість років там провалили щонайменше чотири законопроєкти. Однак 28 травня 93 депутати все ж проголосували за заборону кориди, проти були двоє.

Текст законопроєкту мають остаточно узгодити в Сенаті та Палаті представників Конгресу. Ця процедура зазвичай просувається легко, вона потрібна, щоб скорегувати дрібні деталі, перш ніж документ підпише президент.

Схвалений законопроєкт спрямований на поступову заборону практики жорстоких розваг з тваринами, які включають бої биків та шоу з телятами та бичками. Уряд також має забезпечити економічне та трудове відновлення для людей, для яких корида — головний рід діяльності. Документ передбачає трансформування арен для кориди для використання під час культурних і спортивних заходів.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій