'
Читаєте зараз
Пашинський показав стан арсеналу на Чернігівщині, який вибухнув. Це фейк

Пашинський показав стан арсеналу на Чернігівщині, який вибухнув. Це фейк

Сергій Сурепін

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський поширив фейкову інформацію про арсенал на Чернігівщині. Він видав довоєнну фотографію, імовірно з російського складу, за фото складу біля Ічні.

«Цим фотографіям рівно рік. Після вибухів арсеналів у Калинівці нашим комітетом було здійснено інспекційну поїздку у третій за величиною склад боєприпасів у Ічні Чернігівської області», – написав Пашинський, заявивши, що ще рік тому рекомендував побудувати на арсеналі поблизу Ічні спеціальні сховища для боєприпасів.

Однак на російському сайті чітко видно, що фото було завантажене влітку 2011 року. Автор публікації зазначає, що світлини були зроблені ще у 2010 році.

Читайте також: У Чернігівській області вибухнув арсенал з боєприпасами

Нагадаємо, сьогодні вранці поблизу міста Ічня (Чернігівська область) вибухнули склади з боєприпасами.

Читати більше новин в Telegram

Наразі відомо, що пожежу на арсеналі гасять 5 бригад і «цього поки достатньо». В «Укртрансгазі» зазначили, що вибухи в районі Ічні не вплинули на транзит газу, бо там не проходять магістральні газопроводи. Водночас компанія «Чернігівгаз» відключила подачу газу в небезпечному районі, без нього лишилися понад 5 тис. будинків. Наразі евакуювали 12,3 тис. місцевих.

 

Читайте також:

У Чернігівській області вибухнув арсенал з боєприпасами

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій