Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat - Заборона
Читаєте зараз
Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat

Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat

Американські підлітки готові зробити пластику обличчя, щоби краще виглядати на фото, повідомляє «Inverse». Цей феномен фахівці назвали «дисморфія Snapchat».

Що коїться?

Підлітки хочуть у реальному житті виглядати так, ніби вони «наклали» на себе фільтр з Snapchat (звідси й пішла назва «дисморфія Snapchat»). Люди приходять до пластичних хірургів і приносять фото з певним ракурсом і освітленням, де вони собі подобаються.

gigi hadid using a snapchat filter - Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat - Заборона
different types of facial symmetry - Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat - Заборона
mammalian embryonic cells dividing while there is still no body axeas - Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat - Заборона
facial symmetry changed by the butterfly filter - Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat - Заборона

Що кажуть лікарі?

Пластичні хірурги заявили, що в найближчі роки їм доведеться часто робити операції особи через бажання клієнтів добре виглядати на фото і селфі. Доктор Нілам Ваші з Бостонського медичного центру заявив, що деякі представники сучасної молоді вже роблять подібні операції. Лікарі кажуть, що часто їм приносять нереалістичне зображення, яке створює в людини нереалістичні очікування про результат.

За інформацією Американської академії лицьової та реконструктивної пластичної хірургії, 55% фахівців стикалися з клієнтами, які лягали під ніж заради хороших селфі. У 2017 році тільки 13% хірургів розповіли, що до них приходили пацієнти з подібним проханням. Вчені вважають, що невдоволення власною зовнішністю викликане не тільки невдалими фото користувачів соцмереж.

Багато в чому це психологічний момент, зумовлений генетикою. Уже доведено, що в людей із правильними рисами обличчя міцніша імунна система. Також цей показник означає, що плід правильно розвивався в утробі матері.

Нагору