Читаєте зараз
Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat

Підлітки готові лягти під ніж, щоб виглядати як на фільтрах Snapchat

Сергій Сурепін

Американські підлітки готові зробити пластику обличчя, щоби краще виглядати на фото, повідомляє «Inverse». Цей феномен фахівці назвали «дисморфія Snapchat».

Що коїться?

Підлітки хочуть у реальному житті виглядати так, ніби вони «наклали» на себе фільтр з Snapchat (звідси й пішла назва «дисморфія Snapchat»). Люди приходять до пластичних хірургів і приносять фото з певним ракурсом і освітленням, де вони собі подобаються.

Що кажуть лікарі?

Пластичні хірурги заявили, що в найближчі роки їм доведеться часто робити операції особи через бажання клієнтів добре виглядати на фото і селфі. Доктор Нілам Ваші з Бостонського медичного центру заявив, що деякі представники сучасної молоді вже роблять подібні операції. Лікарі кажуть, що часто їм приносять нереалістичне зображення, яке створює в людини нереалістичні очікування про результат.

Читати більше новин в Telegram

За інформацією Американської академії лицьової та реконструктивної пластичної хірургії, 55% фахівців стикалися з клієнтами, які лягали під ніж заради хороших селфі. У 2017 році тільки 13% хірургів розповіли, що до них приходили пацієнти з подібним проханням. Вчені вважають, що невдоволення власною зовнішністю викликане не тільки невдалими фото користувачів соцмереж.

Багато в чому це психологічний момент, зумовлений генетикою. Уже доведено, що в людей із правильними рисами обличчя міцніша імунна система. Також цей показник означає, що плід правильно розвивався в утробі матері.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій