'
Читаєте зараз
#Підпалюй! Заборона запускає великий спецпроект про чейндж-мейкерів

#Підпалюй! Заборона запускає великий спецпроект про чейндж-мейкерів

Editorial office
Автор:

Заборона запускає великий мультимедійний спецпроект #Підпалюй! про чейндж-мейкерів – активістів і активісток, які своїми ініціативами змінюють міста й надихають інших, протестують через культуру та iнновацiйнi пiдходи проти провінційності. Протягом трьох місяців ми розповімо 30 унікальних історій – через серію op-doc (документальні репортажі з художніми елементами) і мультимедійних репортажів.

Також ми запускаємо в соцмережах хештеги #ChangeMakersUa #Пiдпалюй #Поджигай, щоби розповідати про людей, які змінюють свої міста й надихають інших.

Розповідати про чейндж-мейкерів у немейнстрімних місцях непросто. Зазвичай у медіа такі історії виглядають плоско, просто й однаково, як під копірку. Ми ж хотіли наголосити на тому, що людина, яка здатна об’єднати однодумців, зробити щось важливе для суспільства в місті або селищі, куди не їдуть поїзди, де немає галерей сучасного мистецтва, а іноді й асфальту на дорогах, – заслуговує на особливу увагу. Тому нам довелося придумувати для кожної такої історії особливе візуальне рішення: наприклад, деякі епізоди зняті з інфрачервоним ефектом, який передає відчуття паралельної реальності героїв – їхні виклики, труднощі, з якими вони стикаються в процесі змін.

Оновлення будуть з’являтися на сторінці проекту за лінком.

Спецпроект виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Підписуйтесь на новини про проект у FacebookInstagramTwitter і Telegram.

 

Заборона – медіа-проект, який відкриває теми, що перебувають в тіні. Наша місія – розповідати про те, що відбувається сьогодні в Україні і Східній Європі через людські історії, досліджувати тенденції й говорити про них із близької відстані. У фокусі – незручні, табуйовані, контроверсійні, чутливі теми.

Наша мета – розвиток сторітелінга, глибокого, дослідницького підходу до тем, slow-journalism. Ми шукаємо історії в країнах Східної Європи й Центральної Азії.

Ось тут – детальніше про нас.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій