Читаєте зараз
Південна Корея може відмовитися від шокуючої традиції до 2027 року

Південна Корея може відмовитися від шокуючої традиції до 2027 року

Ilona Kivva
Автор:

Законопроєкт, який заборонятиме вживання м’яса собак, планують ухвалити до кінця 2023 року. В країні це поки напівлегально, пише The Washington Post.

Південна Корея розглядає заборону на споживання собачого м’яса, оскільки в країні зростає кількість домашніх тварин. Зокрема, у президента Юн Сук Йоль і першої леді Кім Кеон Хі є 11 улюбленців — шестеро собак і пʼятеро котів.

«Ми плануємо ухвалити спеціальний закон про заборону собачого м’яса протягом 2023 року, щоб якнайшвидше розв’язувати цю проблему. Ми надамо повну підтримку фермерам, м’ясарням та іншим підприємствам, яким загрожує закриття або перекваліфікація через цей закон», — сказав південнокорейський депутат Юй Ей-дон.

Новий закон дозволить поступово ліквідувати собачі ферми, бойні, торговельний точки й ресторани із собачим мʼясом — повна заборона набуде чинності у 2027 році.

У Південній Кореї, станом на 2022 рік, було близько 1 150 собачих ферм і понад 0.5 млн собак, які вирощувалися на м’ясо. Це значно менше, ніж десять років тому.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій