Читаєте зараз
Південна Корея відповіла КНДР на провокації: що придумали 

Південна Корея відповіла КНДР на провокації: що придумали 

Анастасія Могилевець

Південна Корея відновила трансляцію антипівнічнокорейської пропаганди через гучномовці в прикордонних районах. Так відповіли на понад 1000 повітряних куль зі сміттям, надісланих урядом КНДР напередодні, пише Associated Press.

За декілька годин після трансляції сестра північнокорейського лідера Кім Чен Ина заявила, що Південна Корея начебто підвела до дуже небезпечної ситуації. Вона попередила, що Сеул стане свідком нової відповіді з боку КНДР, якщо продовжить свою діяльність та не зупинить активістів, які переправляють через кордон антипівнічнокорейські листівки.

Південнокорейські військові заявили, що ввечері 9 червня стали свідками запуску Пхеньяном великої кількості повітряних куль зі сміттям. Військові не відразу підтвердили, чи приземлилися вони на території Південній Кореї.

Відновлення пропагандистських трансляцій може спровокувати військові кроки у відповідь, оскільки напруженість між країнами зростає. Водночас переговори щодо ядерних амбіцій Північної Кореї залишаються в глухому куті.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій