'
Читаєте зараз
Стало відомо про стан Катерини Ганзюк та подробиці замаху: опіки 30% тіла та 500$ за напад

Стало відомо про стан Катерини Ганзюк та подробиці замаху: опіки 30% тіла та 500$ за напад

Сергій Сурепін

31 липня вранці в Херсоні невідомий чоловік вчинив напад на Катерину Гандзюк, керуючу справами виконавчого комітету в Херсонській міській раді. Громадський активіст Масі Найєм відвідав Гандзюк у лікарні. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

Photo: Masi Nayyem

Що відомо?

«Вийшла, мене облили. Відчула щось тепле. Потім зрозуміла, що одяг почав плавитися. Додому не могла піти. Перехожі намагалися промити водою», – розповіла Катерина в розмові з Найємом. Зі слів водія, волосся та одяг Гандзюк диміли від роз’їдання кислотою.

Наразі стан чиновниці близький до важкого. Уже 2 серпня пройде консиліум – стане відомо, чим саме облили Гандзюк. Батько постраждалої заявив, що бачив того, хто облив Катерину кислотою, ще кілька днів тому.

Лікар-анестезіолог Херсонської обласної лікарні Ігор Равелєв заявив, що стан пацієнтки важкий, але стабільний. Вона у свідомості, спілкується, але площа ураження шкіри значна, повідомляє Радіо Свобода. «Більше від 30% – це волосяна частина голови, обличчя, спина, руки, ноги, передня частина грудної клітки. В даний момент це опіковий шок, нехай він навіть і хімічний, на тлі якого виникають різні проблеми, в який втягуються в першу чергу нирки», – зазначив Равелєв.

Читати більше новин в Telegram

Гандзюк розповіла, що чоловік отримав $500 за напад. За словами Катерини, вона б дала більше, щоби нападу не було, однак вона не боїться, оскільки це частина її роботи: «Я відчувала, що після нерозкритих злочинів в Одесі, після того, що 32 дні поліція Херсона намагалася встановити факт того, що Сергій Нікітенко – журналіст, я відчувала, що я – наступна».

Також Найєм повідомив, що поліція досі не вилучила відео. Правоохоронці порушили кримінальну справу за ст. 296 ККУ (хуліганство). Також поліція досі не встановила, чим саме облили Гандзюк.

Що сталося?

31 липня вранці в Херсоні невідомий чоловік вчинив напад на Катерину Гандзюк, керуючу справами виконавчого комітету в Херсонській міській раді. Про це повідомив журналіст Сергій Нікітенко.

У розмові з виданням Заборона він розповів, що Катерина перебуває в лікарні і що їй знадобиться серйозна допомога лікарів. За словами Нікітенка, місцева влада поки не коментує ситуацію.

 

Читайте також:

У Херсоні облили кислотою працівницю міської ради

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій