Читаєте зараз
Погода в Україні 13 липня: у яких областях будуть сильні грози

Погода в Україні 13 липня: у яких областях будуть сильні грози

Ilona Kivva
Автор:

На Київщині впродовж дня очікується мінлива хмарність, але без опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Температура вдень коливатиметься у межах 26-31°, вночі  — 12-17°. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с. У Києві вночі 15-17°, вдень близько 30°.

У західних, а також Вінницькій та Житомирській областях дощі з грозами, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, на Закарпатті та Прикарпатті значні дощі.

На решті території без опадів. Вітер південно-західний з переходом на заході та півночі країни на північно-західний, 7-12 м/секунду. Температура в Україні вночі буде у межах 12-17° (у південній частині до 20°), вдень у більшості областей досягне 26-31°, на Одещині — 35°.

Важливо! Впродовж 13-14 липня на річках у Львівській та Івано-Франківській областях очікується формування дощового паводку з підвищенням рівнів води на 0.5-2 м. Місцями відбуватиметься затоплення заплав та сільськогосподарських угідь. Можливе часткове затоплення  господарських об’єктів прирічкової інфраструктури (І рівень небезпеки, жовтий). В межах Iвано-Франкiвської області можливе утворення селевих потоків (ІІ рівень небезпеки, помаранчевий).

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій