'
Читаєте зараз
Погода в Україні 18 квітня: де продовжаться дощі

Погода в Україні 18 квітня: де продовжаться дощі

Daniil Tsarevskyi

В Україні помірно дощитиме усюди, крім південно-східної частини. В центральних областях та на Харківщині подекуди будуть грози, повідомляє Укргідрометцентр.

Значні дощі застануть Вінниччину, Київщину та Чернігівщину. Вдень вони пройдуть також і на Житомирщині з Черкащиною. Вітер буде переважно північний, але на півдні та сході країни південно-східний, 7-12 м/с. Пориви до 15-20 м/с можливі вдень у Карпатах та більшості центральних та східних областей.

Температура вночі опускатиметься до 3-8°C, а вдень становитиме 7-12°C у західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях. На решті територій буде тепліше: вночі 9-14°, вдень 14-19°. На південному сході та сході країни сягатиме  22-27°C. В Карпатах буде мокрий сніг, а температура вночі опускатиметься від 2°C тепла до 3°C морозу, вдень 0-5°C тепла.

На Київщині буде хмарно, пройдуть значні дощі. Вітер переважно північний 7-12 м/с. Температура вночі опускатиметься до 3-8°C, а вдень сягатиме 7-12°C. У Києві термометр вночі показуватиме 5-7°C, а вдень 7-9°C.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій