Читаєте зараз
Погода в Україні 18 січня: де різко потеплішає

Погода в Україні 18 січня: де різко потеплішає

Ilona Kivva
Автор:

На території України очікується хмарна погода. Вночі у західних, північних, а також Вінницькій, Полтавській та Харківській областях прогнозується помірний сніг. На Закарпатті та окремих районах Прикарпаття значний мокрий сніг з дощем. Вдень на всій території країни очікується дощ, на північному сході з мокрим снігом, а на Закарпатті — значні дощі, повідомляє Укргідрометцентр.

За попередженням синоптиків, на дорогах, крім крайнього півдня, можлива ожеледиця. Вітер буде південно-східним з переходом на південно-західний напрямок, із швидкістю 7-12 м/с, а пориви вночі в Карпатах місцями можуть досягати 25 м/секунду.

У західній та південній частині країни вночі очікується від 1° тепла до 4° морозу, вдень від 4 до 9° тепла, а в Криму до 12° тепла. На решті території вночі температура буде від 5 до 10° морозу, вдень від 1 до 6° тепла, на північному сході вночі можливий мороз 12-17°, вдень близько 0°.

На Київщині вночі очікується сніг, а вдень — дощ. Вітер буде південно-східним, з переходом на південно-західний, зі швидкістю 7-12 м/с, і поривами від 15 до 20 м/с. Температура вночі буде 6-8° морозу, вдень 3-5° тепла.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій