'

Погода в Україні 25 квітня: де чекати грози

Ilona Kivva
Автор:

В країні передбачається хмарна погода з проясненнями, з можливістю дощів та гроз. Вночі на північному сході, Прикарпатті та Закарпатті очікуються невеликі дощі, в той час, як у західних регіонах, а також Житомирській та Вінницькій областях, дощі будуть помірними. Вночі та вранці в усіх регіонах можливі тумани, повідомляє Укргідрометцентр

Вітер буде переважно південно-східним, але в західних областях можливий північно-західний вітер. Швидкість становитиме 5-10 м/секунду. Температурний режим також буде різноманітним. У західних областях вночі очікується від 1 до 6° тепла, а вдень — від 9 до 14°. У східних та південно-східних областях вночі температура підніметься до 10-15°, а вдень сягне 22-27°. На решті території вночі очікується від 4 до 9° тепла, а вдень від 17 до 22°.

На Київщині також передбачається хмарна погода з проясненнями та невеликими дощами. Вдень можливі грози. Також очікується туман вночі та вранці. Вітер буде південно-східним, а температура становитиме вночі від 4 до 9° тепла, а вдень — від 17 до 22°. У Києві вночі температура сягне 6-8°, а вдень — 18-20°.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій