Читаєте зараз
Погода в Україні 26 липня: у деяких регіонах можливі підтоплення

Погода в Україні 26 липня: у деяких регіонах можливі підтоплення

Ilona Kivva
Автор:

На всій території України переважатиме мінлива хмарність. В західних, північних, більшості центральних та Одеській областях короткочасні дощі, грози. Вночі на Волині, Рівненщині та Житомирщині, вдень подекуди на Прикарпатті — значні дощі (І рівень небезпечності, жовтий). На решті території без опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер південний, південно-західний, 7-12 м/с, але вночі в Карпатах, а вдень в північних, центральних, Одеській, Миколаївській та Харківській областях можуть бути пориви 15-20 м/секунду.

Температура вночі 17-22°, вдень 27-32°, на півдні Одещини та в Криму спека досягне 35°, а от в Карпатах буде найпрохолодніше: вночі 11-16°, вдень 16-21°.

Важливо! В Закарпатськiй областi в мiсцях проходження сильних злив очікується формування значного мiсцевого та схилового стоку, стрiмке пiдвищення рiвнiв води з пiдтопленням понижених мiсць. В гiрських районах існує загроза сходу невеликих селевих потоків — ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий.

На Київщині очікуються короткочасні дощі, подекуди з грозами. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 17-22°, вдень 27-32°, а по Києву вночі 20-22°, вдень 27-29°.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій