Читаєте зараз
Погода в Україні 4 січня: де сніжитиме

Погода в Україні 4 січня: де сніжитиме

Ilona Kivva
Автор:

На Закарпатті та у південно-східних регіонах очікується невеликий дощ уночі. У північно-східних областях та в Карпатах прогнозується сніг, подекуди мокрий. В південній частині країни вдень без опадів повідомляє Укргідрометцентр.

У північних та північно-східних частинах країни можливі ожеледиці на дорогах уночі та вранці. Вітер буде південно-західний із швидкістю 5-10 м/секунду.

Температурний режим вночі коливатиметься в межах 1-6° тепла, з морозними значеннями у Харківській, Полтавській та Київській областях. Вдень очікується від 3-8° тепла, з найтеплішими значеннями на Закарпатті, Прикарпатті та у південній частині від 7-12° тепла. Чернігівщина та Сумщина можуть зазнати морозу вночі від 6-11°, а вдень від 1-6° морозу.

На Київщині буде хмарно. Також очікується невеликий мокрий сніг, який може перейти в дощ. Це може спричинити ожеледицю на дорогах уночі та вранці. 

Вітер буде південно-західний із швидкістю 5-10 м/секунду. Температура вночі від +2 до -3°, вдень від 3-8° тепла, у Києві вночі від 0-2° тепла, а вдень близько 5° тепла.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій