Читаєте зараз
Погода в Україні 5 квітня: де буде ідеальна погода для прогулянок

Погода в Україні 5 квітня: де буде ідеальна погода для прогулянок

Ilona Kivva
Автор:

В Україні очікується хмарна погода з проясненнями. У західних областях, а також в Одеській, Вінницькій та Житомирській, вдень прогнозується невеликий дощ, а на Закарпатті та в Карпатах – помірний дощ. На решті території країни не передбачається опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер буде переважно з південно-західного напрямку, на Лівобережжі — з північного, із швидкістю 5-10 м/секунду. Температура повітря вночі буде коливатися від 1° до 6° тепла, з місцями заморозків у північних областях від 0° до 2° морозу. Вдень очікується підвищення температури до 11-16° тепла по всій країні. На Закарпатті та в південній частині країни нічна температура становитиме 4-9° тепла, а денна – 15-20°. На високогір’ї Карпат прогнозується дощ з мокрим снігом. Температура вночі тут буде близько 0°, а вдень підніметься до 2-7° тепла.

На Київщині очікується хмарна погода з проясненнями, без опадів. Вітер буде з південно-західного напрямку зі швидкістю 5-10 м/секунду.

Температура повітря вночі буде від 3° тепла до 2° морозу, а вдень підніметься до 11-16° тепла. У Києві вночі очікується 0-2° тепла, а вдень температура становитиме 13-15°.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій