(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Хлопця вже депортували з країни

Поляку заборонили в’їзд до України, через спалений тризуб

Служба безпеки України депортувала з країни польского студента, який навчався в Тернополі. Причиною стала публічна наругу над стилізованим зображенням Малого Державного Герба України. Про це повідомила прес-служба СБУ в Тернопільській області.

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Польщі студента тернопільського вишу.За вчинення…

Опубліковано УСБУ в Тернопільській області 13 березень 2018 р.

Правоохоронці з’ясували, що 19-річний громадянин Польщі відпочивав у барі “Коза” разом з друзями. У момент, коли в залі майже нікого не було, парубок зняв зі стіни зображення Малого Державного Герба України і спалив його в каміні. СБУ примусово повернуло хлопця до Польщі. Йому заборонили в’їзд на територію України на три роки.

У Службі безпеки України пояснили, що рішення депортувати студента було прийняте через те, що його хуліганські дії відкрито принижують національну честь та гідність українців. Вони такой могли б призвести до розпалення національної ненависті та загрозу безпеці країни.

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.