Поліція озвучила версії мотивів вбивства депутата Жука

Сергій Сурепін

Наразі поліція розробляє кілька версій щодо мотивів вбивства колишнього депутата Сумської міської ради Анатолія Жука, повідомила прес-служба Національної поліції України. Серед інших, розглядаються версії вбивства у зв’язку з громадською діяльністю екс-депутата. Слідство також не виключає, що до вбивства Жука може бути причетна його вдова.

За словами заступника голови НПУ В’ячеслава Аброськіна, дружина Жука зникла після першого допиту – наразі її місцеперебування невідоме: «Також зникла її донька і водій. Зараз ми проводимо активні оперативно-розшукові заходи зі встановлення місцезнаходження цих людей».

Що сталося?

2 серпня в Сумах застрелили колишнього депутата міської ради Анатолія Жука. Тіло Жука виявив його батько, який прийшов до сина в гості. Він загинув від отриманих вогнепальних поранень. Поряд із місцем вбивства поліція знайшла пістолет.

Чим займався Жук?

Він очолював Департамент містобудування та земельних ресурсів та був головою громадської організації «Сумчани». У 2014 році Жук балотувався на посаду міського голови Сум, а останнім часом був в опозиції до чинного голови Олександра Лисенка.

 

Читайте також:

У Сумах вбили колишнього депутата міської ради

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору