Читаєте зараз
Поліція озвучила версії мотивів вбивства депутата Жука

Поліція озвучила версії мотивів вбивства депутата Жука

Сергій Сурепін

Наразі поліція розробляє кілька версій щодо мотивів вбивства колишнього депутата Сумської міської ради Анатолія Жука, повідомила прес-служба Національної поліції України. Серед інших, розглядаються версії вбивства у зв’язку з громадською діяльністю екс-депутата. Слідство також не виключає, що до вбивства Жука може бути причетна його вдова.

За словами заступника голови НПУ В’ячеслава Аброськіна, дружина Жука зникла після першого допиту – наразі її місцеперебування невідоме: «Також зникла її донька і водій. Зараз ми проводимо активні оперативно-розшукові заходи зі встановлення місцезнаходження цих людей».

Що сталося?

2 серпня в Сумах застрелили колишнього депутата міської ради Анатолія Жука. Тіло Жука виявив його батько, який прийшов до сина в гості. Він загинув від отриманих вогнепальних поранень. Поряд із місцем вбивства поліція знайшла пістолет.

Чим займався Жук?

Він очолював Департамент містобудування та земельних ресурсів та був головою громадської організації «Сумчани». У 2014 році Жук балотувався на посаду міського голови Сум, а останнім часом був в опозиції до чинного голови Олександра Лисенка.

 

Читайте також:

У Сумах вбили колишнього депутата міської ради

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору