(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Photo: facebook / Semen Kabakaev

Поліція спіймала ймовірного вбивцю активіста у Бердянську

31 липня поліція затримала підозрюваного у вбивстві Віталія Олешка – активіста, добровольця батальйону Донбас, кавалера ордена «За мужність» 3-го ступеня. Про це повідомив координатор Stop Terror Семен Кабакаєв.

Сейчас возле Мелитополя был задержан убийца Сармата. Добавляю фотографии остальных задержанных. Действовала Группа этих лиц. Их всех везут в Бердянское отделение полиции.

Опубліковано Semen Kabakaev Вівторок, 31 липня 2018 р.

Що відомо?

Поліція затримала не лише підозрюваного, але й усю групу, яка допомагала йому. Усіх доставили в Бердянськ у відділення поліції.

Кого затримали?

Підозрюваний – Артем Матюшин, з Донецької області. У минулому він проходив службу в підрозділі «Торнадо». Про це розповів колишній заступник роти «Торнадо» Миколай Цукур. За його словами, Матюшин пройшов курс підготовки снайперів, а також брав участь у бойових діях:
«Дисциплінований, тверезомислячий, вміло поводився зі зброєю. У 2015 році було затримано семеро бійців «Торнадо» й командира Онищенко Руслана. Я як перший заступник командира «Торнадо» очолив батальйон. З особовим складом був виведений із зони АТО в місто Боярка, Київської обл. З усім особовим складом проводило бесіди керівництво МВС. Частина бійців перейшли до полку «Миротворець». Артем Матюшин, Денис Зеленкін і Тарас Мовчан перейшли до полку «Азов». І не просто перейшли, а вночі завантажили спортінвентар у машину і з особистою зброєю покинули базу «Торнадо». Вранці я звернувся з рапортом особисто до Вадима Трояна про зникнення бійців і зброї. Рапорт Троян не прийняв. Сказав, що зброя в нього, а бійців він перевів у підрозділ «Азов». На сьогодні їхня доля невідома. Артем у себе на сторінці у ФБ про «Торнадо» не згадує, а постить публікації Нацдружин. Висновки робіть самі. Що знав, виклав у пості».

Это Артём Матюшин, уроженец Донецкой области. В прошлом проходил службу в подразделении Торнадо. Артём в батальоне…

Опубліковано Николаєм Цукуром Вівторок, 31 липня 2018 р.

Офіційна заява «Азову»

«31 липня 2018 року країну сколихнув ряд новин про скоєння резонансних злочинів, серед яких холоднокровне вбивство колишнього бійця АТО на псевдо «Сармат» у Бердянську посеред білого дня, при наявності свідків. Буквально одразу у ЗМІ заявили, що у вчиненні злочину винні колишні військовослужбовці полку АЗОВ. Прес-служба АЗОВу офіційно заявляє про неправдивість даної інформації – особи, яких оголошено причетними до вбивства, ніколи не мали жодного стосунку до нашого підрозділу. Вкотре на очах українського народу відбувається бруднаманіпуляція чесним ім‘ям полку АЗОВ шляхом заплямування його фейковими свідченнями незрозумілих осіб, які у своїх уявах заднім числом приписують злочинцям статус «служили в АЗОВі». Звинувачення у причетності нинішніх або колишніх бійців нашого підрозділу до вбивства у Бердянську героя війни за незалежність України є абсолютно безпідставними та мають замовний характер з однією метою – очорнити полк АЗОВ. Працівників ЗМІ закликаємо перевіряти правдивість інформації, що стосується АЗОВу у нашої прес-служби (телефон: 067-473-86-74), правоохоронні органи – чимскоріш знайти та покарати замовників та виконавців вбивства друга Сармата. Пам’ятайте про те, що тільки віднайдення істини стане найбільшою відплатою», — повідомила прес-служба «Азову».

Що сталося?

Віталія Олешка застрелили 31 липня. Чоловік із бородою підійшов до Олешка зі спини і двічі вистрілив із рушниці. Це сталося в Бердянську (Запорізька область).

 

Читайте також:

У Бердянську застрелили активіста Віталія Олешка

 

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".