'
Читаєте зараз
Поліція спіймала ймовірного вбивцю активіста у Бердянську

Поліція спіймала ймовірного вбивцю активіста у Бердянську

Сергій Сурепін

31 липня поліція затримала підозрюваного у вбивстві Віталія Олешка – активіста, добровольця батальйону Донбас, кавалера ордена «За мужність» 3-го ступеня. Про це повідомив координатор Stop Terror Семен Кабакаєв.

https://www.facebook.com/kabakaevsemen/posts/2109769176010828

Що відомо?

Поліція затримала не лише підозрюваного, але й усю групу, яка допомагала йому. Усіх доставили в Бердянськ у відділення поліції.

Кого затримали?

Читати більше новин в Telegram

Підозрюваний – Артем Матюшин, з Донецької області. У минулому він проходив службу в підрозділі «Торнадо». Про це розповів колишній заступник роти «Торнадо» Миколай Цукур. За його словами, Матюшин пройшов курс підготовки снайперів, а також брав участь у бойових діях:
«Дисциплінований, тверезомислячий, вміло поводився зі зброєю. У 2015 році було затримано семеро бійців «Торнадо» й командира Онищенко Руслана. Я як перший заступник командира «Торнадо» очолив батальйон. З особовим складом був виведений із зони АТО в місто Боярка, Київської обл. З усім особовим складом проводило бесіди керівництво МВС. Частина бійців перейшли до полку «Миротворець». Артем Матюшин, Денис Зеленкін і Тарас Мовчан перейшли до полку «Азов». І не просто перейшли, а вночі завантажили спортінвентар у машину і з особистою зброєю покинули базу «Торнадо». Вранці я звернувся з рапортом особисто до Вадима Трояна про зникнення бійців і зброї. Рапорт Троян не прийняв. Сказав, що зброя в нього, а бійців він перевів у підрозділ «Азов». На сьогодні їхня доля невідома. Артем у себе на сторінці у ФБ про «Торнадо» не згадує, а постить публікації Нацдружин. Висновки робіть самі. Що знав, виклав у пості».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2125398971117583&id=100009425029238

Офіційна заява «Азову»

«31 липня 2018 року країну сколихнув ряд новин про скоєння резонансних злочинів, серед яких холоднокровне вбивство колишнього бійця АТО на псевдо «Сармат» у Бердянську посеред білого дня, при наявності свідків. Буквально одразу у ЗМІ заявили, що у вчиненні злочину винні колишні військовослужбовці полку АЗОВ. Прес-служба АЗОВу офіційно заявляє про неправдивість даної інформації – особи, яких оголошено причетними до вбивства, ніколи не мали жодного стосунку до нашого підрозділу. Вкотре на очах українського народу відбувається бруднаманіпуляція чесним ім‘ям полку АЗОВ шляхом заплямування його фейковими свідченнями незрозумілих осіб, які у своїх уявах заднім числом приписують злочинцям статус «служили в АЗОВі». Звинувачення у причетності нинішніх або колишніх бійців нашого підрозділу до вбивства у Бердянську героя війни за незалежність України є абсолютно безпідставними та мають замовний характер з однією метою – очорнити полк АЗОВ. Працівників ЗМІ закликаємо перевіряти правдивість інформації, що стосується АЗОВу у нашої прес-служби (телефон: 067-473-86-74), правоохоронні органи – чимскоріш знайти та покарати замовників та виконавців вбивства друга Сармата. Пам’ятайте про те, що тільки віднайдення істини стане найбільшою відплатою», — повідомила прес-служба «Азову».

Що сталося?

Віталія Олешка застрелили 31 липня. Чоловік із бородою підійшов до Олешка зі спини і двічі вистрілив із рушниці. Це сталося в Бердянську (Запорізька область).

 

Читайте також:

У Бердянську застрелили активіста Віталія Олешка

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій