'
Читаєте зараз
Польща створить Раду з питань співробітництва з Україною: як функціонуватиме

Польща створить Раду з питань співробітництва з Україною: як функціонуватиме

Анастасія Могилевець

Польський уряд створить спеціальну раду, яка розглядатиме питання співпраці з Україною. До неї увійдуть науковці, бізнесмени, представники влади та місцевого самоврядування, розповів майбутній очільник ради, голова комісії Сейму Польщі у закордонних справах Павел Коваль.

«Прем’єр-міністр [Дональд Туск] уже підписав розпорядження, буде створено Раду з питань співробітництва з Україною, очільник уряду призначив мене її головою. Склад буде укомплектовано найближчими тижнями», – розповів Коваль.

Планується, що рада матиме свій офіс і робочі групи, для кожної визначать перелік обов’язків. Крім того, структура матиме свій секретаріат, її функціонування куруватиме канцелярія голови уряду Польщі. Інституція також працюватиме над можливістю залучення держави до відбудови України. Для цього співпрацюватимуть з аналітичними центрами: Польським економічним інститутом і Центром східних досліджень.

За даними видання PAP, 13 квітня в Підкарпатському воєводстві відкрили філію ради, яка опікуватиметься питаннями транскордонного співробітництва з Україною. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій