'

Польські фермери блокують дві траси до Німеччини: чи є нові вимоги

Ilona Kivva
Автор:

Аграрії Польщі блокують рух двома важливими автошляхами, що пролягають з Польщі до Німеччини. Водії прямують в об’їзд, рух серйозно ускладнений, пише RMF24

Зокрема, заблокована автомагістраль A2 в районі населеного пункту Свецко в Любуському воєводстві на шляху до Берліна. Страйкарі знаходяться там ще з 17 березня, рух повністю перекритий.

Протест фермерів на польсько-німецькому кордоні в неділю, 17 березня Фото: Lech Muszyński/PAP

Керманичів у районі міста Йорданово спрямовують в об’їзд північніше через дорогу S3. Деякі водії повідомили журналістам, що на об’їзному шляху через Ольшину утворилися затори довжиною близько 5 км. Заблокували також трасу 32 в районі селища Губінек. Мітингарі там пропускають лише машини прикордонників, швидкої та поліції.

Гасла протесту не змінилися з часів попередніх акцій фермерів: вони просять змінити вимоги, накладені на них згідно з новим екологічним законодавством ЄС, а також регулювання напливу на європейський ринок продукції з України та інших країн за межами ЄС. Польські фермери 17 березня анонсували, що блокада на кордоні з Німеччиною триватиме чотири дні. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій