'
Читаєте зараз
Польські фермери знову блокують кордон: понад 1000 вантажівок у черзі

Польські фермери знову блокують кордон: понад 1000 вантажівок у черзі

Анастасія Могилевець

Аграрії Польщі 18 квітня поновили блокування вантажівок на кордоні з Україною. Машини зранку не пропускають на напрямках «Корчова – Краківець» та «Медика – Шегині», повідомляє Державна прикордонна служба України.

Акція розпочалась на території сусідньої держави близько 9:00. При цьому на напрямку КПП «Краківець» страйкарі блокують рух вантажівок в бік України. А в напрямку «Шегині» – як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд. Польські фермери попередньо планують блокувати рух на пункті «Краківець» до 9:00 20 квітня, а на напрямку «Шегині» – до 9:00 19 квітня.

Зранку в чергах на цих напрямках на території Польщі перебуває близько 1500 вантажівок. Ускладнень для руху легкових автомобілів та автобусів не передбачається, кажуть прикордонники.

Заблокованими залишаються напрямки КПП «Ягодин» та «Рава-Руська». Рух транспортних засобів там ускладнений, за останній час протестувальники взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі. На ранок 18 квітня у цих двох пунктах в чергах на польській території перебуває близько 600 фур.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій