'
Читаєте зараз
Помер журналіст Террі Андерсон, який роками був заручником у Лівані

Помер журналіст Террі Андерсон, який роками був заручником у Лівані

Анастасія Могилевець

Американський репортер Террі Андерсон був у полоні майже сім років під час громадянської війни в Лівані. Він помер 21 квітня у віці 76 років, пише BBC.

Андерсон пішов з життя у своєму будинку в Грінвуд-Лейк, штат Нью-Йорк, повідомила його дочка. Чоловік працював головним близькосхідним кореспондентом Associated Press, коли в 1985 році у Бейруті його викрали ісламістські бойовики.

Більшість із понад 100 полонених у період між 1982 і 1992 роками були вихідцями зі США та західної Європи. Група, яка утримувала Андерсона, пізніше взяла в заручники посланника Англіканської церкви Террі Вейта. Це сталось під час зриву переговорів 20 січня 1987 року. Його тримали прикутим та били, а Террі Андерсон спілкувався з ним, стукаючи по стіні між їхніми камерами.

Американського журналіста звільнили в 1991 році, коли закінчилася громадянська війна. Він вперше побачив свою доньку, яка народилася незабаром після його поневолення, коли дівчинці було шість років. Андерсон викладав журналістику в різних коледжах США, включно з Колумбійським університетом у Нью-Йорку, перш ніж піти на пенсію у 2015 році. Репортер також написав автобіографію-бестселер «Лігво левів», в книзі автор детально описав час, проведений ним у полоні.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій