Читаєте зараз
Коміку Данилу Поперечному заборонили в’їзд до України. Детально

Коміку Данилу Поперечному заборонили в’їзд до України. Детально

Аня Білоус
Автор:

Служба безпеки України не впустила до країни і заборонила в’їзд на три роки російському стендап-коміку та відеоблогеру Данилові Поперечному. Про це пише інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», посилаючись на інформацію від СБУ. Причиною зазначається його антиукраїнська позиція.

У Данила Поперечного було заплановано чотири виступи в Україні: 17 травня (Одеса), 18 та 19 травня (Київ), 20 травня (Харків).

Хто такий Данило Поперечний?

Російський блогер, стендап-комік, актор та сценарист. Народився у Воронежі, а у підлітковому віці 6 років проживав в Україні. Мати Поперечного досі живе в Києві. Сам він навчався у Польщі, зараз живе та працює в Росії. Говорить російською, українською, англійською та польською мовами.

Поперечний відомий своїми проектами на порталі «Спасибо, Ева!», а також програмою «Давай лайма». У 2015 році дав інтерв’ю двом українським телеканалам: Громадському телебаченню та Еспресо ТВ. У 2017 році його запросили до «Ради блогерів» при російській Держдумі, та він відмовився.

Читати більше новин в Telegram

Його канал на YouTube налічує понад 1,5 мільйони підписників.

Що відповіли в СБУ?

«Поперечному закритий в’їзд СБУ з 12 квітня 2018 року на 3 роки», – повідомила прес-служба СБУ у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

Zaborona.com зв’язалась з прес-службою СБУ, та жодний коментар щодо заборони на в’їзд Поперечного отримати не вдалося.

Чому було приняте таке рішення?

Рішення про заборону в’їзду Данилі Поперечному було прийняте через звернення до СБУ, надіслане членом угрупування «Відсіч». Воно було адресоване Службі безпеки Максимом Ковбиком, який неодноразово робив подібні запити щодо російських активістів раніше.

https://www.facebook.com/vidsich/posts/1733437350057010

Хто такий Максим Ковбик?

Активіст угрупування «Відсіч». Раніше, через його запити СБУ заборонило в’їзд до України російському коміку Руслану Усачеву та ряду інших артистів. Ковбик займається моніторингом соціальних мереж діячів культури та шукає у них висловлювання, які нагадують щось подібне до «антиукраїнської позиції». Часто його висновки бувають притягненими за вуха.

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій