Читаєте зараз
Порошенко розповів, що він не господь бог

Порошенко розповів, що він не господь бог

Аня Білоус
Автор:

У середу, 28 лютого, в “Мистецькому арсеналі” відбулась прес-конференція президента України Петра Порошенко.

Серед інших запитань кореспондент “Української правди” поставив президенту запитання щодо розслідування вбивства Павла Шеремета. На нього Порошенко відповів так:

“Я не господь бог. Я не знаю, хто вбив Павла Шеремета, але в мене так само болить, які і у вас. Знаєте, чим я відрізняюсь від попередніх? Я буду разом із вами робити усе можливе, щоб у нас не залишилося жодної закритої частини в розслідуванні вбивства журналіста”.

Також президент заявив, що готовий долучити до розсідування слідчого з будь-якої країни світу, якщо це може збільшити шанси на розкриття справи.

Нагадаємо, автомобіль Павла Шеремета був підірваний на розі вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького. Журналіст загинув на місці. За 20 місяців розслідування справи винуваті у вбивстві не були знайдені і, відповідно, не були покарані.

Читати більше новин в Telegram

У вівторок, 27 лютого, співзасновниця і головна редакторка видання “Української правди” Олена Притула написала заяву до генпрокурора Юрія Луценка з вимогою розслідувати загибель журналіста УП Павла Шеремета як терористичний акт.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій