Latest Posts

Сорі, це все

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Follow us on social

(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

У відповідь на питання про Павла Шеремета
Photo: president.gov.ua

Порошенко розповів, що він не господь бог

У середу, 28 лютого, в “Мистецькому арсеналі” відбулась прес-конференція президента України Петра Порошенко.

Серед інших запитань кореспондент “Української правди” поставив президенту запитання щодо розслідування вбивства Павла Шеремета. На нього Порошенко відповів так:

“Я не господь бог. Я не знаю, хто вбив Павла Шеремета, але в мене так само болить, які і у вас. Знаєте, чим я відрізняюсь від попередніх? Я буду разом із вами робити усе можливе, щоб у нас не залишилося жодної закритої частини в розслідуванні вбивства журналіста”.

Також президент заявив, що готовий долучити до розсідування слідчого з будь-якої країни світу, якщо це може збільшити шанси на розкриття справи.

Нагадаємо, автомобіль Павла Шеремета був підірваний на розі вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького. Журналіст загинув на місці. За 20 місяців розслідування справи винуваті у вбивстві не були знайдені і, відповідно, не були покарані.

У вівторок, 27 лютого, співзасновниця і головна редакторка видання “Української правди” Олена Притула написала заяву до генпрокурора Юрія Луценка з вимогою розслідувати загибель журналіста УП Павла Шеремета як терористичний акт.

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.