'
Читаєте зараз
Порошенку шкода за слова про «завершення АТО за години»

Порошенку шкода за слова про «завершення АТО за години»

Сергій Сурепін

23 серпня президент України Петро Порошенко згадав свої слова 4-річної давнини про те, що антитерористична операція на Донбасі триватиме години, а не місяці. Під час церемонії підняття прапора в Дніпрі президент зазначив, що люди сприйняли цю заяву «як можливість завершити війну дуже і дуже швидко», повідомляє «Новое Время».

Разом із цим Порошенко у своєму твітері написав таке: «Понад чотири роки тому я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Тепер вже не так важливо, в якому контексті ті слова були сказані. Не важлива і образність заяви. Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже і дуже швидко. Шкодую, що породив завищені очікування. Щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилась. Прошу за це вибачення. Це для мене серйозний урок обережного і відповідального ставлення до своїх слів і обіцянок, чесного і відвертого».

Також Порошенко додав, що «ніхто не прагне миру більше, ніж ми». Президент наголосив, що «мир обов’язково настане на нашій землі. Забезпечити його може єдність українського народу, боєздатне військо, яке день за днем стає дедалі сильнішим».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій